Zakázková výroba nábytku

Nabízené služby:

  • Kuchyně, kuchyňské linky

Projektujeme kuchyňský nábytek a kuchyňské linky na míru ve vysoké estetické kvalitě a kvalitním provedení. Jsme si vědomi, že velký důraz se u kuchyňského nábytku, klade na funkčnost jednotlivých prvků. Zpracování návrhy kuchyní v 3D realizaci, montáž kuchyně, zapojení kuchyně a instalování nábytku. Splňte si svůj sen o krásné kuchyni s dominantní kuchyňskou linkou.

  • Obývací stěny

Vytvořte si stylový obývací pokoj, který bude praktický a s dostatkem úložného prostoru. Vyrábíme obývací stěny s velkou variabilitou, nápaditým designem, vysokou funkčností a kvalitou. Naše obývací stěny se díky modernímu designu hodí jak do obývacích pokojů, tak i do hotelových hal, jídelen a dalších prostor.

  • Dětské pokoje

Vytvořte svým dětem útulný, pěkný a hlavně bezpečný pokojíček. S naším nábytkem vytvoříte Vašemu dítěti příjemné prostředí pro každodenní hry, ve kterém se bude cítit dobře a bude spokojené.

  • Kancelářský nábytek

Realizace atypické kanceláře, domácí pracovny či kanceláře. Zdarma Vám vyhotovíme 3D návrh a zajistíme odbornou montáž vyrobeného kancelářského nábytku na míru. I vy můžete mít krásnou kancelář na míru.

  • Nábytek do společenských prostor

Jsme schopni vyrobit nábytek do restaurací, barů, šaten, heren apod. Zakázku si změříme, uděláme grafický náhled a nakonec vyrobíme a namontujeme. Vždy se snažíme navrhnout designově příjemný, pohodlný a praktický nábytek.

Koncovým zákazníkům zajišťujeme výrobu samotných korpusů, dveřních křídel u vestavěných skříní - montáž si provádí zákazník sám.

Zajišťujeme výrobu posuvných dveří z lamina, skla či zrcadla.

Při navrhování a výrobě dbáme na bezpečnost a kvalitu zpracování.

 

Novinky
15.08.2013

Metall servis - novinka

Sekce v přípravě.....

více »
Kontakty

METALL servis s.r.o.
Hrbovická 81/33
400 01 Ústi nad Labem

Hana Krauseová
(majitelka společnosti)
mobil:
   +420 777 108 317
   +420 775 108 317
tel/fax:
   +420 475 603 795

email:
   metallservis@email.cz
   hanka.metall@email.cz

IČ 25028430
DIČ CZ2528430

Partneři
Výroba stránek