METALL servis s.r.o.

Výroba nábytku

Vedle nábytkového kování se zabýváme také návrhem, montáží, výrobou nábytku a nábytkových dílů a vybavením do interiérů či exteriérů. Vyrobíme nábytek na míru dle Vašich přání a požadavků. Pro naše zákazníky se snažíme vytvořit dokonalou kombinaci vkusu a originality.

Vždy dbáme, aby zvolené materiály, použité na výrobu nábytku i nábytkové kování, byly kvalitní a ladily s celkovým stylem interiéru. Váš interiér osobně zaměříme a poté vám navrhneme to nejlepší řešení s výběrem konkrétního materiálu pro výrobu nábytku. Poté Vám vyrobený nábytek dovezeme a smontujeme.

Pro zajištění nejvyšší kvality výroby prochází námi vyrobený nábytek několikastupňovou výstupní kontrolou, používáme výhradně značkové nábytkové kování, spolupracujeme s prověřenými a spolehlivými dodavateli. Na výrobu nábytku používáme kvalitní materiály a vyrábíme podle nejnovějších trendů v oblasti zpracování dřeva.

Nabízené služby:

 • Kuchyně, kuchyňské linky
  Projektujeme kuchyňský nábytek a kuchyňské linky na míru ve vysoké estetické kvalitě a kvalitním provedení. Jsme si vědomi, že velký důraz se u kuchyňského nábytku, klade na funkčnost jednotlivých prvků. Zpracování návrhy kuchyní v 3D realizaci, montáž kuchyně, zapojení kuchyně a instalování nábytku. Splňte si svůj sen o krásné kuchyni s dominantní kuchyňskou linkou.
 • Obývací stěny
  Vytvořte si stylový obývací pokoj, který bude praktický a s dostatkem úložného prostoru. Vyrábíme obývací stěny s velkou variabilitou, nápaditým designem, vysokou funkčností a kvalitou. Naše obývací stěny se díky modernímu designu hodí jak do obývacích pokojů, tak i do hotelových hal, jídelen a dalších prostor.
 • Dětské pokoje
  Vytvořte svým dětem útulný, pěkný a hlavně bezpečný pokojíček. S naším nábytkem vytvoříte Vašemu dítěti příjemné prostředí pro každodenní hry, ve kterém se bude cítit dobře a bude spokojené.
 • Kancelářský nábytek
  Realizace atypické kanceláře, domácí pracovny či kanceláře. Zdarma Vám vyhotovíme 3D návrh a zajistíme odbornou montáž vyrobeného kancelářského nábytku na míru. I vy můžete mít krásnou kancelář na míru.
 • Nábytek do společenských prostor
  Jsme schopni vyrobit nábytek do restaurací, barů, šaten, heren apod. Zakázku si změříme, uděláme grafický náhled a nakonec vyrobíme a namontujeme. Vždy se snažíme navrhnout designově příjemný, pohodlný a praktický nábytek.

Koncovým zákazníkům zajišťujeme výrobu samotných korpusů, dveřních křídel u vestavěných skříní - montáž si provádí zákazník sám.

Zajišťujeme výrobu posuvných dveří z lamina, skla či zrcadla.

Při navrhování a výrobě dbáme na bezpečnost a kvalitu zpracování.

+420 777 108 317